درباره نرم‌افزار CRM آسانسور AppLift

دنیای امروز، دنیای دیجیتال و ابزارهای صنعت IT است که نقش بسیار زیادی در بهبود سرعت، عملکرد و بهره‌وری ایفا می‌کند. اگر بر این موج سوار نشویم قطعا عقب خواهیم ماند یا کسب و کارمان با بهره‌وری بسیار پائینی به حیات خود ادامه خواهد داد. تصمیم با شماست. تیم تکنولوژی برتر نیکا متشکل از متخصصین IT، امنیت شبکه، طراح و گرافیست و تحلیلگر بازار با بررسی نیازهای مشتریان، مدیران، کارمندان و سرویس‌کاران صنعت آسانسور اقدام به طراحی و اجرای نرم افزاری کاملا تخصصی برای این گروه شغلی نموده‌ است. در آن کلیه نیازهای یک شرکت آسانسوری، دیده و مرتفع شده است و بطور مرتب در حال بروزرسانی می‌باشد. اگر بدنبال ارتقای سطح کسب و کار خود هستید و می‌خواهید از ابزارهای جدید در این مسیر بهره‌مند شوید نرم افزار آسانسور AppLift می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در ادامه به بخش‌های مختلف این نرم افزار بطور موردی اشاره می‌کنیم، جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار روی لینک کلیک نمائید.

  • مدیریت سرویس و نگهداری
  • مدیریت نصب و راه‌اندازی
  • مدیریت بازاریابی و فروش
  • مدیریت بهینه کارکنان
امکانات کلی نرم‌افزار

چرا AppLift را انتخاب کنید

انبارداری هوشمند

امنیت بالای اطلاعات

افزایش بهره‌وری کارکنان

کاهش هزینه‌های شرکت

بازاریابی و فروش هوشمند

افزایش رضایتمندی مشتریان

حضور و غیاب هوشمند بدون محدودیت به دستگاه و مکان

بهترین ویژگی‌های AppLift

در طراحی و اجرای نرم‌افزار CRM آسانسور AppLift از متخصصین IT باتجربه و بروزترین زبان برنامه‌نویسی و بهترین و امن‌ترین سرورهای موجود استفاده شده است. این امر موجب بهینه بودن کدها و در نتیجه سرعت بالای نرم‌افزار شده است که تجربه کاربری خوبی را با آن تجربه خواهید کرد.

یکی از مهمترین بخش‌های یک نرم‌افزار برخورداری از ظاهری زیبا و کاربری آسان می‌باشد. تیم اجرائی AppLift با بهره‌گیری از گروه UI/UX خود در طراحی به این مهم دست یافتند.

نرم‌افزار هوشمند آسانسور AppLift طوری طراحی و پیاده‌سازی شده است که، هم می‌توان از مزیت‌های یک سیستم آنلاین (دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان) بهره برد و هم در صورت عدم وجود اینترنت در مواقع ضروری از آن بصورت آفلاین استفاده کرد.

نرم‌افزار AppLift با بروزترین تکنیک و زبان برنامه‌نویسی دنیا و درنظر گرفتن کلیه نیازهای شرکت‌های آسانسوری طراحی و ارائه شده است. اما در عین حال ما همواره بدنبال بهترین و کاملترین هستیم، بنابراین با دریافت فیدبک از مشتریان خود بطور مرتب نسخه‌های بروز نرم‌افزار ارائه خواهد شد.